PhoeniX

Witam wszystkich członków gildi


#1 2008-11-25 22:08:16

Slaayeer

BlackSouls

9288525
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 75
Punktów :   

Bot

Jak widac wątek dotyczy botów jak sama nazwa wskazuje o Bramkarza chodzi kiedy pomagałem jednemu członkowi z gildi zabijać Orcy Knighty zobaczyłem nasze logo gildi podchodze bliżej a tu kto? Bramkarz bocił sobie na Orcach pisaliśmy czy jest nic nie odpowiadał jego zachowanie było takie, zabijał każdego moba pokoleji jak szło pytaliśmy sie pare razy nawet zaczeliśmu mu ubliżac on nic...
3h po tym jak mu to powiedziałem zagroził mi że moje dni w gildi są policzone jak on to napisał 20 osób chce żebym odeszedł sam nie wiem jak to możliwe jak 20 max osob gra i nie sadze żeby wszyscy coś domnie mieli napisał też że jeszcze 10 osób i wylatuje z gildi. Tłumaczył mi się na poczatku że zablokował czat przed noobami czyli niby nami drugim jego tłumaczeniem było że jego 10 letni brat grał a nie on coś mi tu śmierdzi...
po jakiś 45 minutach bramkarz odeszedł z gildi.
Czy to źle że mówie o botach w gildi? Że staram się uświadomić was że w naszej gildi jest osoba która gra nie fair?
Mieliśmy skończyć z takimi zabawami... Tak chcecie się bawic?
To niedługo nie bedziecie musieli głosować żebym odeszedł.
Co wy o tym sądzicie bo ja sądze że bot w naszej gildi to przeada pomimo tego że odeszedł toi tak bocił a my o tym nie wiedzieliśmy. Ale całe szczęście że bota już nie ma. tak że nasze dobre imie jest oczyszczone.
Bramkarz nie wiem co on robił ale zabijał moby i nic pozatym nie odpowiadał więc tak się chyba zachowuje bot prawda?


nick:Slaayeer
lvl:63(Chwilowa przerwa w grze)
klasa:Human/Guardian
Gildia:BlackSouls

Offline

 

#2 2008-11-26 11:45:58

Ahrimann

PlayHardGoPro

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Bot

Zależy jeszcze kto botuje, jeśli jest to szeregowy to sprawa jest prosta, takich osób według mnie nie należy tolerować, albo obietnica poprawy albo po prostu kick. Sam nigdy nie botowałem i brzydzę się tym, więc jeśli ktoś nie potrafi się bawić fair niech wogóle nie gra

Offline

 

#3 2008-11-26 12:43:00

Slaayeer

BlackSouls

9288525
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Bot

Dla mnie bot to zła rzecz jedną szanse już daliśmy jednej osobie ale nikogo więcej miało nie być pozatym Groził mi i źle się zachowywał na czacie to już 3 powody żeby go na zawsze wydalić z gildi, jeżeli ja mam być wywalony w co watpie za to że inforumuje o bocie to ja wale tą Gre.


nick:Slaayeer
lvl:63(Chwilowa przerwa w grze)
klasa:Human/Guardian
Gildia:BlackSouls

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b1.pun.pl www.motoexstreme.pun.pl www.wolateam.pun.pl www.undiczat.pun.pl www.polish-powersver.pun.pl