PhoeniX

Witam wszystkich członków gildi


#1 2008-12-14 23:35:08

Millo

PlayHardGoPro

Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 10
Punktów :   

Pożegnanie z PHGP

Chciałem sie oficjalnie pożegnać z PlayHardGoPro miło bylo ale miarka sie przebrala!!
Mam dosc padania przez grzechy innych czlonkow glidi, nie bede tu wymieniac nikow...
A gdy Cudna przestala pojawiac sie online stracilem ostatnia motywacje do przebywania w tej gildi ;]

Tak wiec milo bylo ale sie skonczylo...

Cya i zycze wam zdobycia miasta;] Do zobaczenia w grze...

Offline

 

#2 2008-12-15 14:15:28

Slaayeer

BlackSouls

9288525
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Pożegnanie z PHGP

ehhhh nie tak to miało być inne gildie takie jak BS FG to boty dasz się im zastraszyć? nie rób tego bo to błąd a cudna chyba gra bo ją widziałem online wczoraj. zemscimy się na botach więc nie rób kroków które będziesz później żałował


nick:Slaayeer
lvl:63(Chwilowa przerwa w grze)
klasa:Human/Guardian
Gildia:BlackSouls

Offline

 

#3 2008-12-15 16:33:13

Millo

PlayHardGoPro

Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pożegnanie z PHGP

ehh, nie chodzi o to ze sie boje... tylko z tego co slysze od innych gildi wynika to ze my nie jestesmy calkiem wporzadku co do nich...
duza czesc gildi skarzy sie na KILKU!! (nie wszyscy!!) czlonkow gildi, a ich nicki pojawiaja sie zadziwiajaco czesto, najczestszym zarzutem co do nich jest to ze KSuja, PKuja
i ogolnie robia duzo rzeczy za ktore mozna ich znienawidzic, a co za tym idzie ludzie nielubia takze PHGP...
mszczac sie potem na innych czlonkach gildi

Offline

 

#4 2008-12-15 17:01:34

Slaayeer

BlackSouls

9288525
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Pożegnanie z PHGP

E tam BS nas zabijają z jednego powodu chcą stworzyć jedną wielką gldię żeby wygrywać TB ale nie ze każdy będzie miał szanse wszystkie miasta będą ich dlatego więc pekują nas po to żeby wszyscy przeszli do nich FG im w tym pomagają pozatym nie tylko naszą gildie jak nie zauwazyliscie DT się już rozpadli ekipa się podzieliła połowa do BS i FG połowa do Equl2 z tego co widać powoli odchodzą najbardziej zaufani członkowie Equl2 do BS od nas przeszły 4 osoby które tak czy inaczej wrócą jak to zulugula napisał chodzi o to żeby czekać a BS specjalnie wymyslaja te bajki zeby nas zniszczyc od wewnatrz ze tak to ujme !!! mowia np ze ja pk i wszyscy maja do mnie waty tak sie zaczyna robic klótnia przez to wlasnie odeszla impolite oskarzajac mnie oto czego tak naprawde nie zrobiłem BS to i może boty ale mózg mają i umieją z niego korzystać radzę przemyśleć sytuację a nie odrazu odchodzić Wkoncu każdy ma cel  do którego dąży!!

To gdzie ty jesteś teraz? nie grasz wogóle? czy tez grasz ale gdzieś indziej w innej gildi? a może bez gildi biegasz?


nick:Slaayeer
lvl:63(Chwilowa przerwa w grze)
klasa:Human/Guardian
Gildia:BlackSouls

Offline

 

#5 2008-12-17 12:59:21

GuildMaster

PlayHardGoPro GM

3787659
Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pożegnanie z PHGP

Napisz Millo kto Cie bije i przez kogo.


Nick: MegicSiwy
Server: Syrephis
Level: 77
Klasa: Guardian

Offline

 

#6 2008-12-17 14:05:28

Slaayeer

BlackSouls

9288525
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Pożegnanie z PHGP

Bić go mogą jedynie FalesGods i BS dlaczego to ja dokładnie opisałem.


nick:Slaayeer
lvl:63(Chwilowa przerwa w grze)
klasa:Human/Guardian
Gildia:BlackSouls

Offline

 

#7 2009-01-22 17:03:05

Slaayeer

BlackSouls

9288525
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 75
Punktów :   

Re: Pożegnanie z PHGP

Ostatni post Gildia PHGP już nie istnieje 


nick:Slaayeer
lvl:63(Chwilowa przerwa w grze)
klasa:Human/Guardian
Gildia:BlackSouls

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.undiczat.pun.pl www.klanman.pun.pl www.polish-powersver.pun.pl www.motoexstreme.pun.pl www.wolateam.pun.pl